Новости

Here are all news

Із Праги, яка приймала Кубок Європи серед юніорів, українці повертаються з "бронзою". Свою першу міжнародну медаль здобула дніпрянка Анна Сурова.

21 і 22 липня в Празі пройдуть поєдинки Кубку Європи серед юніорів. В українській заявці - 11 спортсменів.

Увечері 19 липня в міжнародному аеропорту "Бориспіль" зустріли збірну України, яка напередодні здобула "бронзу" першого в історії чемпіонату Європи серед змішаних команд "стінка на стінку".

Сегодня, 19 июля, свой День рождения отмечает почетный президент ФДУ Леонид Деркач.

Леонид Васильевич успешно возглавлял национальную федерацию с 1998 по 2006 годы, после ухода с этого поста и до сих пор остается вместе с нами, искренне болеет и переживает за развитие украинского дзюдо. Сегодня же он отпразднует свой 79-й год рождения.

18 липня в єкатеринбурзькому Палаці ігрових видів спорту розіграли нагороди командного чемпіонату Європи. Україна здобула бронзову медаль!

У другий - завершальний - день юніорського Кубку Європи українці взяли два "золота" (Антіпіна і Халматов) й "бронзу" (Хлопецький). Наша команда з 11-ма нагородами (4 - 2 - 5) очолила медальний залік!

Перший день юніорського Кубку Європи в угорському місті Пакш приніс Україні вісім нагород. "Золото" взяли Катерина Саблєва і Євген Вегера, "срібло" - в Олексія Бабенка і Олексія Моісєєва, "бронза" - в Анастасії Перехрест, Дмитра Цюха, Аслана Куразова і Владислава Березки.

14 і 15 липня в угорському місті Пакш, що стоїть на березі Дуная, пройдуть поєдинки Кубку Європи серед юніорів. Україна делегувала на турнір понад три десятки спортсменів.

У Сумах завершилося свято дзюдо. У другий день змагань пройшов командний чемпіонат України "стінка на стінку". Як у чоловіків, так і у жінок перемогли дзюдоїсти з Дніпропетровщини.

У середу в Сумах розіграли нагороди Відкритого Кубку України. У змаганнях взяли участь три сотні спортсменів не тільки з нашої країни, а й з Ізраїлю, Грузії й Азербайджану.

11 і 12 липня у Сумах розіграють нагороди Відкритого Кубку України і командного чемпіонату України. 10-го числа - день приїзду.

На Кубку Європи серед юніорів до 21 року у польському місті Гдиня українці вибороли три нагороди - дві золоті й одну срібну. Першими стали Катерина Саблєва і Геворг Манукян, Данило Хлопецький - другий.

7 і 8 липня в польському портовому місті Гдиня, що стоїть на узбережжі Балтійського моря, пройдуть поєдинки Кубку Європи серед юніорів до 21 року. Україну представлятимуть 9 спортсменів.

Со 2 июля в Днепре на базе спортивного комплекса «Дзюдо-Днепр» на Ивана Мазепы проходит очередной сбор национальной команды Украины. Сейчас - до 21 года.